Turan Metal - Hakkımızda
Hakkımızda

 

İnegöl'de 5000 m2 kapalı alanda, teknolojik altyapımız ve uzman kadromuzla 1985'den beri koltuk mekanizmaları sektöründe hizmet vermekteyiz. Sürekli müşteri memnuniyetini hedef edinen anlayışla hareket etmekte, buna bağlı olarak üretimde kaliteye özen göstermekteyiz. Sektörde ön sıralarda yer alan firmamız 50'nin üzerinde ürün çeşitliliğiyle koltuk üreticilerine çözüm ortağı olmayı kendine misyon edinmiştir.

Hızla değişen ihtiyaç ve beklentilere, aynı hızla araştıran, üreten teknik ekibimizle zaman kavramını ön planda tutarak cevap vermekteyiz. Ar-Ge çalışmalarımızda sizlerden gelen talepleri, sektörü analiz ederek ve 30 yılı aşkın tecrübemizle harmanlayarak gerçekleştirmekte, yine sizin talepleriniz  doğrultusunda ürün standardının dışına çıkıp firmalarla özel Ar-Ge ve üretim yapmaktayız. Turan Metal markasıyla satın aldığınız ürünler; kaliteli malzemelerden üretilmiş ve elektrostatik fırın boya sistemimizde boyanmıştır. Yurtiçinde olduğu kadar yurtdışında da talep gören ürün portföyüne sahip firmamız, ülke ekonomisine de bu anlamda katma değer sağlamaktadır.

Yıllardır iç ve dış piyasada sağladığımız güvenle geldiğimiz yeri; teknolojik yenilikleri yakından inceleyerek, çalışanlarımızın sağlık ve güvenliğini önemseyerek,kurduğumuz üretim sistemimiz , araştırma ve geliştirme odaklı kaliteli üretim sürecimiz, satış öncesi ve sonrasında müşteri odaklı iş anlayışımızla koruma ve müşterilerimizle birlikte büyüme çabasındayız.